Вітаємо учасницю фінального етапу VIIІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ученицю 1 курсу Пархоменко Альбіну

Вітаємо учасницю фінального етапу VIIІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ученицю 1 курсу Пархоменко Альбіну.

3 лютого в комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся фінальний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяла участь учениця 1 курсу ДНЗ «Черкаський професійний автодорожній ліцей» Пархоменко Альбіна.

На урочистому відкритті були присутні переможці ІІІ( обласного) етапу конкурсу, а також учителі, викладачі та батьки. Переможців обласного етапу привітав завідувач сектору навчально-методичного забезпечення Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Андрій Вікторович Паньков. Він зачитав і передав обдарованим черкаським учням вітальний лист від Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, у якому вона звернулася до конкурсантів, батьків та педагогів і висловила щирі вітання із нагоди проведення фінального етапу VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Усі фіналісти отримали дипломи й цінні подарунки, а наставники – подяки.

Цього ж дня роботи конкурсантів були відправлені в Київ для перевірки членами журі ІV (фінального) етапу конкурсу.

/Files/images/2018_lyutiy/IMG-b28bb4a69945038623bb5ae1e1f98f8a-V[1].jpg /Files/images/2018_lyutiy/IMG-79b7f2705b64495316827fec8c69ead4-V[1].jpg

Кiлькiсть переглядiв: 129

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.