Обдарована молодь - успішна держава!

Ви можите і повинні творити власне майбутнє,
бо якщо ви цього не зробите, хтось інший,
безумовно, вас випередить.
Джоел Баркер

Освіта й освітні процеси в суспільстві – питання, що споконвіку хвилювали людство. Наші праотці день за днем, з року в рік, із століття в століття передавали свої знання, уміння і досвід майбутнім поколінням. Наскільки важливо бути справжнім фахівцем?! Яку б сферу діяльності ми не взяли, без відповідних знань розвиватися вона просто не зможе. Висновок один – знання потрібні в житті, як гвинтівка в бою.

В цьому розділі ви можете побачити учнів, які досягли кращих результатів в навчанні. Сподіваємося, що і у майбутньому вони досягнуть ще кращих результатів у підкоренні наукових вершин обраного фаху.


/Files/images/obdarovana_molod/P1140326.JPG
Вязьміна Анастасія Олексіївна

– І-ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, правознавство;
– тематичний диктант «Мова – духовний скарб нації»;
– конкурс учнівських проектів «Українці відомі світові», ІІІ місце.


/Files/images/obdarovana_molod/P1140318.JPG
Хромцова Олександра Костянтинівна

– І-ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, екології, української мови та літератури;
– тематичний диктант «Мова – духовний скарб нації»;
– Всеукраїнський конкурс науково-дослідницьких робіт МАН: І-ІІІ етап, секція: журналістика, тема: «Я на світі прожив, наче спалах зорі на світанні…».


/Files/images/obdarovana_molod/P1140319.JPG
Вербицька Ірина Федорівна

–Фестиваль «Пам’ять поколінь»;
–Фестиваль «Дві війни - дві долі»;
- Обласний конкурс «Мистецький дивокрай Черкащини».


/Files/images/obdarovana_molod/P1150333.JPG
Руденко Софі-Мері Валеріївна

– І-ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики, інформатики та інформаційних технологій, правознавства, англійської мови;
– інтернет-олімпіада з предметів: фізика, українська мова та література;
– Всеукраїнський конкурс «Врятувати від забуття»;
– ІІІ місце у І етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика;
– конкурс читців поезії «Жива душа поезії»;
– конкурс учнівських проектів «Українці відомі світові», ІІ місце;
– тематичний диктант «Мова – духовний скарб нації»;
– конкурс «Кращий з професії», в номінації: «Оператор комп’ютерного набору; секретар керівника»;
– Всеукраїнський конкурс науково-дослідницьких робіт МАН: І-ІІІ етап, секція: комп’ютерні науки, тема: «Створення тестів у програмі MS PowerPoint»;


/Files/images/obdarovana_molod/P1150345.JPG
Гальченко Олена Миколаївна

– І-ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, хімії;
– конкурс читців поезії «Жива душа поезії»;
– тематичний диктант «Мова – духовний скарб нації»;
– І місце у І етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика;
– конкурс учнівських проектів «Українці відомі світові», І місце;
– ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка;
– Фінальний етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка;


/Files/images/obdarovana_molod/IMG_20151029_122932.jpg
Чепура Богдан Якович

– І-ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та екології;
– Всеукраїнський конкурс науково-дослідницьких робіт МАН: І-ІІІ етап, секція: екологія, тема: «Аналіз та екологічна оцінка впливу АЗС на навколишнє середовище м. Черкас»;
– Всеукраїнський конкурс «Intel-Eko Україна 2016», номінація: екологія тема: «Аналіз та екологічна оцінка впливу АЗС на навколишнє середовище м. Черкас»;
– Всеукраїнський конкурс МАН «Технічна творчість», робота: електрифікований стенд «Електрообладнання сучасного автомобіля»
– ІІ етап Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»;


/Files/images/obdarovana_molod/Овчаренко.jpg
Овчаренко Сергій Олександрович

– Всеукраїнський конкурс науково-дослідницьких робіт МАН: І-ІІІ етап, секція: технічна творчість, робота: електрифікований стенд лабораторно-демонстраційний прилад «Система охолодження сучасного автомобіля».



/Files/images/2016_berezen/GbFNdVOJNK4.jpg

Марченко Карина Василівна

– Фестиваль «Пам’ять поколінь»;
– Фестиваль «Дві війни - дві долі»;
- Обласний конкурс «Мистецький дивокрай Черкащини»;
– Тематичний диктант «Мова – духовний скарб нації».


/Files/images/obdarovana_molod/XkAECks27NI.jpg
Демерлій Аліна Вікторівна

– Фестиваль «Пам’ять поколінь»;
– Фестиваль «Дві війни - дві долі»;
– Обласний конкурс «Мистецький дивокрай Черкащини»;
– тематичний диктант «Мова – духовний скарб нації»;
– Всеукраїнський конкурс, присвячений 145-річниці Лесі Українки «Змагаймося за нове життя», номінація: декламація.



/Files/images/2016_berezen/5iIKw3STQAo.jpg
Косарчук Людмила Вікторівна

– Фестиваль «Пам’ять поколінь»;
– Фестиваль «Дві війни - дві долі»;
- Обласний конкурс «Мистецький дивокрай Черкащини»;
–тематичний диктант «Мова – духовний скарб нації».


/Files/images/obdarovana_molod/3-T6sNDEZzU.jpg
Чижикова Анастасія Олександрівна

– Фестиваль «Пам’ять поколінь»;
– Фестиваль «Дві війни - дві долі»;
– Обласний конкурс «Мистецький дивокрай Черкащини»;
– тематичний диктант «Мова – духовний скарб нації».


/Files/images/2016_berezen/JCEZ5tDXR68.jpg
Бойко Євгенія Тамерівна

– Фестиваль «Пам’ять поколінь»;
– Фестиваль «Дві війни - дві долі»;
- Обласний конкурс «Мистецький дивокрай Черкащини»;
– тематичний диктант «Мова – духовний скарб нації».


Програма роботи з обдарованими учнями

Кiлькiсть переглядiв: 713

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.