Повернутися до звичайного режиму

День Соборності України

Педагогічний та учнівський колектив залучився до відзначення 100 річчя Соборності України.

Викладач історії Мишанський Д.О. провів єдинний урок "Соборна мати - Україна, одна на всіх, як оберіг", про створення єдинної соборної української держави.

21 січня провдена виховна година для всіх учнівских груп "Єдина Україна - єдиний народ".

/Files/images/2019_schnya/DSC_0674.JPG /Files/images/2019_schnya/DSC_0679.JPG /Files/images/2019_schnya/DSC_0699.JPG

22 січня на Соборній площі міста учні та педагогічні працівники взяли участь у флешмобі єднання (створення Ланцюга).


Конкурс "Шукаємо таланти"

Цікаво та весело 19 грудня пройшло свято Миколая в ліцеї. Учні всіх груп викладачі та всі працівники ліцею отримали насолоду від театралізованого дійства, яке підготували учасники художньої самодіяльності.

В рамках цього свята пройшов конкурс між групами «Шукаємо таланти», де учні продемонстрували свої таланти та неабияк врази глядацьку аудиторію.

/Files/images/2018_gruden/DSC_0951.JPG /Files/images/2018_gruden/DSC_0957.JPG /Files/images/2018_gruden/DSC_0995.JPG /Files/images/2018_gruden/DSC_0999.JPG /Files/images/2018_gruden/DSC_1006.JPG


Зустріч-діалог "Дорога – пішохід – водій: культура спілкування" в рамках проекту "Я маю право"

Учні групи АСТН -16-18 відвідали «Черкаську обласну універсальну наукову бібліотеку імені Тараса Шевченка» де в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право» було проведено зустріч-діалог «Дорога – пішохід – водій: культура спілкування» з представниками патрульної поліції міста .

Учнів ознайомили з нововведеннями в правила дорожнього руху з правилами спілкування з представниками поліції у форс-мажорних обставинах, наголосили на дотриманні молодими людьми норм поведінки у громадських місцях та запросили до служби в лавах поліції.

З головними спеціалістами управління юстиції та Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Іриною обговорювались питання захисту прав особи у складних ситуаціях.

Працівники бібліотеки організували екскурсію «Подорож бібліотечним закуліссям». Учням сподобалася цікаві виставки книг, а особливо - книгосховище бібліотеки, де вони ознайомилися з книгами, яким більше за сто років.

/Files/images/2018_gruden/ріке.jpg /Files/images/2018_gruden/мпвяа.jpg /Files/images/2018_gruden/вмяапт.jpg


Нетрадиційне проведення інструктажу з безпеки життєдіяльності

12 грудня 2018 року у ліцеї відбулося нетрадиційне проведення інструктажу з безпеки життєдіяльності учнів під час зимових канікул. Навчання провели викладачі навчального пункту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення УДС України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області Міненко А.В., Полинчук О.В.. Вдовенко Л.В. на чолі з начальником пункту Сербіним В.А.

Викладач Полинчук Олеся Володимирівна розповіла та продемонструвала на відеоролику дії учнів та педагогічних працівників ліцею під час виникнення пожежі, а також правила поведінки під час святкування Новорічних та Різдвяних свят, безпечного поводження с петардами, фейверками, правила поводження на льоду.

Викладач Міненко Артем Васильович навів статистику пожеж на автомобільному транспорті. Розповів про причини загоряння автомобілів. та продемонстрував відеофільм з прикладами дій водія при загорянні. Розказав види вогнегасників та продемонстрував прийоми користуватися ними.

Медичний працівник Вдовенко Любов Володимирівна розповила про надання першої медичної допомоги травмованим відповідно до стандартів EC. На манекені продемонструвала правила виконання закритого масажу серця та штучного дихання.


З Днем зброєних сил України!

/Files/images/2018_gruden/DSC_0698.JPG /Files/images/2018_gruden/DSC_0707.JPG /Files/images/2018_gruden/DSC_0710.JPG /Files/images/2018_gruden/DSC_0722.JPG


Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE»

В Києві стартував Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE». Найкращі учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти області входять до складу регіональної команди Черкащини. Разом з учасниками різних регіонів України наші учні будуть змагатися в наступних компетенціях: кулінарне мистецтво (ДНЗ «Уманський ПАЛ», Деркач Альона Сергіївні), технологія моди (ДНЗ «Черкаське ВПУ ім. Г.Ф. Короленка», Кириленко Марина Анатоліївна), перукарське мистецтво (ДНЗ «Черкаське ВПУ ім. Г.Ф. Короленка», Степанець Світлана Миколаївна), зварювальні роботи (ДНЗ «Канівське ВПУ», Бахімов Сергій Сергійович), слюсарні роботи (ДНЗ «Черкаський ПАЛ», Попик Олександр Дмитрович), електромонтажні роботи (ДНЗ «Черкаський ПЛ», Малашенко Ярослав Володимирович).

Вітаємо нашого переможця, Попика Олександра Дмитровича!!!


ГОЛОДОМОР, СТРАШНИЙ ГОЛОДОМОР!!!

Смерть мільйонів людей сприймається як статистика. Історія кожної людини, яка пережила Голодомор, сприймається як трагедія. Радянська влада зробила все, щоб знищити нашу пам'ять, але ми маємо зробити все, щоб її зберегти.

Україна ХХ-е століття

І не рік, а криваве клеймо «33».

У той рік заніміли зозулі,

Накувавши знедолений вік.

Наші ноги розпухлі узули

В кирзяки-різаки у той рік.

У той рік мати рідну дитину

Клала в яму, копнувши під бік,

Без труни, загорнувши в ряднину,

А на ранок — помер чоловік.

І невтомну трудягу старого

Без хреста повезли у той бік,

І кістьми забіліли дороги

За сто земель сибірських, сто рік.

У той рік і гілля, і коріння —

Все трощив буревій навкруги…

І стоїть ще й тепер Україна,

Як скорбота німа край могил.

/Files/images/2018_listopad/DSC_0456.JPG /Files/images/2018_listopad/DSC_0459.JPG /Files/images/2018_listopad/DSC_0462.JPG


День гідності та свободи

Наша Україна - це територія гідності та свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

21 листопада в ліцеї проведений виховний захід під назвою "Україна - це територія гідності та свободи", які провели викладач Немчинова Тетяна Андріївна та майстер виробничого навчання Мішина Юлія Василівна, та група ШБМ-1-17.

День гідності і свободи окроплений кров'ю,

Не окроплений - залитий кров'ю героїв.

Їх палили, гнали, били, рвали і стріляли,

Кров лилася на Майдані, смерть страшна гуляла.

Бо Гідності революцію герої творили,

Волю свою й незалежність вони боронили.

Бій жорстокий, бій за Неньку мужнього народу,

"Душу й тіло ми положим за нашу свободу".

Любов - туга, журба - пам'ять, світла пам'ять вічна,

У серцях і душах наших житиме вічно.

І Герої України - це Небесна Сотня,

Не загинули - злетіли в голубінь небесну!

/Files/images/2018_listopad/DSC_0420.JPG /Files/images/2018_listopad/DSC_0421.JPG /Files/images/2018_listopad/DSC_0427.JPG /Files/images/2018_listopad/DSC_0429.JPG /Files/images/2018_listopad/DSC_0419.JPG


Зустріч із мовознавцем Маснюком Валерієм Левковичем

15 листопада учні ліцею взяли участь у заході, який відбувся на базі обласної бібліотеки для юнацтва ім. В. Симоненка, у зустрічі із мовознавцем, автором книги "Вузлики на пам'ять" Маснюком Валерієм Левковичем.


Круглий стіл за участю працівників патрульної поліції

В рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху з 12 по 18 листопада 2018 року в ДНЗ «Черкаський професійний автодорожній ліцей» 15 листопада відбувся круглий стіл за участю працівників патрульної поліції, які провели з учнями бесіду про важливість дотримання правил дорожнього руху та види відповідальністі за їх порушення, також здійснили аналіз ДТП по Україні та в Черкаській області.

Під час проведення заходу, напередодні Всесвітнього дня пам’яті жертв загиблих у ДТП, учасники круглого столу вшанували пам’ять жертв загиблих у ДТП хвилиною мовчання.

Крім того протягом Тижня здійснювався:

перегляд відеофільмів з ДТП, після перегляду яких проводився їх аналіз, причини та наслідки;

проводились додаткові заняття з учнями на тему: «Розгляд небезпечних дорожньо-транспортних ситуацій при проїзді перехресть»;

«Умови, що сприяють виникненню дорожньо-транспортних пригод»;

«Особливості аварійності в містах, на дорогах поза населеними пунктами, в сільській місцевості».

/Files/images/2018_listopad/DSC_0270.JPG /Files/images/2018_listopad/DSC_0298.JPG /Files/images/2018_listopad/DSC_0318.JPG


«Богатирські ігри»

11.10.2018 відбулося спортивне свято «Богатирські ігри». В змаганнях взяли участь 6 команд, які змагалися в 6 видах програми:

· Кантування колеса

· Перенесення вантажу

· Піднімання гирі

· Утримання вантажу

· Армреслінг

· Тяга автомобіля

За підсумками всіх конкурсів переможцями стали:

І місце – група АСР-14-16

ІІ місце – група АСТН-16-18

ІІІ місце – група ШБМТН-18-18

Переможці були нагороджені грамотами та солодкими призами.

/Files/images/2018_jovten/DSC_0659.JPG /Files/images/2018_jovten/DSC_0672.JPG /Files/images/2018_jovten/DSC_0714.JPG /Files/images/2018_jovten/DSC_0714.JPG /Files/images/2018_jovten/DSC_0742.JPG /Files/images/2018_jovten/DSC_0844.JPG /Files/images/2018_jovten/DSC_0884.JPG


Герої посеред нас

12 жовтня в ліцеї відбулася зустріч з учасником АТО, старшим лейтенатом, викладачем Центру Державної прикордонної служби України Гуцаленком О.Л. та підполковником Коваленком О.І.

Учні уважно слухали розповідь про підготовку до служби в прикордонних частинах, про важливість навчання та отримання кваліфікаційної фахової підготовки.

В переддень свята Дня захисника України учні привітали гостей квітами та подарунками.

/Files/images/2018_jovten/DSC_0901.JPG /Files/images/2018_jovten/DSC_0911.JPG /Files/images/2018_jovten/DSC_0922.JPG


День Миру

36 років тому у світі проголосили Міжнародний День Миру, як день загального припинення вогню і відмови від насильства. Цей день покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.

Щороку в Міжнародний день миру люди в усьому світі збираються, щоб вшанувати пам'ять жертв війн і конфліктів, а також заявити про власну готовність будувати безпечний, справедливий світ без війни.

Мир на землі - це росяні світанки,

Краса і творчість, пісня у гаях.

Мир на землі - це вечори і ранки

Із радістю і щастям у серцях.

/Files/images/2018_veresen/DSC_0278.JPG /Files/images/2018_veresen/DSC_0283.JPG /Files/images/2018_veresen/DSC_0289.JPG /Files/images/2018_veresen/DSC_0294.JPG

Виступ до Дня Миру учня АСТ-16-18 Чионг Богдана Філіповича Флешмоб "Миру Мир"


З Днем Народження, Черкаси!

Проект "Я люблю Черкаси, бо..."


Міжнародний день грамотності

7 вересня педагогічні працівники та учні ліцею долучилися до відзначення Міжнародного дня грамотності.

Традиційно для першокурсників проводиться диктант з української мови. Цьогоріч він присвячений Міжнародному дню грамотності.

У бібліотеці ліцею працює виставка «Джерела грамотності», де представлено словники, довідники та інша література з питань мовознавства.

Учнями групи АСКТН – 17-18 був проведений флешмоб «Я люблю українську!», метою якого було піднесення престижу української мови серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

/Files/images/2018_veresen/DSC_1305.JPG /Files/images/2018_veresen/DSC_1310.JPG /Files/images/2018_veresen/DSC_1314.JPG


Збори старастату

В ліцеї відбулося засідання старостату. Основними питаннями для розгляду та обговорення були:

1. Положення та обговорення старостату групи.

2. Контроль за відвідуванням занять учнів, пропуски уроків та запізнення.

3. Порядок та здійснення чергування по аудиторіях.

Старости поділилися про стан справ у групі та свою роботу, а також про участь кожної групи у підготовці до "Тижня української писемності та мови".

/Files/images/2017_listopad/DSC_0887.JPG /Files/images/2017_listopad/DSC_0889.JPG /Files/images/2017_listopad/DSC_0893.JPG


Лекція на тему "Правила поведінки в громадських місцях".

26 жовтня була проведена зустріч з інспектором по зв'язках з громадкістю лейтенантом поліції Найчук Л.О., яка провела бесіду з учнями ліцею на тему: "Правила поведінки в громадських місцях".

Учні ознайомилися зі статтями КК України за поруушення спокою в житлових районах в нічний час, вживання, розпивання спиртних напоїв та тютюнопаління в громадських місцях.

Адміністрація вдячна за змістовну бесіду та постійну співпрацю.

/Files/images/2017_jovten/DSC_0754.JPG /Files/images/2017_jovten/DSC_0755.JPG /Files/images/2017_jovten/DSC_0756.JPG


Рада профілактики

21 вересня відбулося засідання ради профілактики з питань:

1. Затвердження складу Ради профілактики правопорушень та правового виховання учнів на 2017-2018 навчальний рік.

2. Ознайомлення членів ради з планом роботи на рік.

3. Розгляд особових справ учнів.

Заступник директора з навчально-виховної роботи наголосила про контроль за відвідуванням занять учнями, їх позаурочного зайнятістю в гуртках за інтерасами.

/Files/images/veresen_2017/DSC_0029.JPG


День благоустрою території населених пунктів

З метою прибирання та приведення у належний санітарний стан парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків учні ліцею взяли участь у екологічних акціях «За чисте довкілля», «Зробимо Україну чистою разом» до Дня благоустрою території населених пунктів.

Учні прибирали прилеглу територію санаторія «Україна».

/Files/images/2017_kvten/IMG_0583.JPG /Files/images/2017_kvten/IMG_0584.JPG /Files/images/2017_kvten/IMG_0589.JPG /Files/images/2017_kvten/IMG_0596.JPG /Files/images/2017_kvten/IMG_0602.JPG /Files/images/2017_kvten/IMG_0604.JPG /Files/images/2017_kvten/IMG_0606.JPG


Зустріч з письменницею Ірен Роздобудько

7 квітня Обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка гостинно відчинила двері для української письменниці Ірен Роздобудько, яка вже втретє завітала до читачів.

Письменниця презентувала свою нову книжку "Тут і тепер", в якій йдеться про чотирьох подруг, що вирішують жити тут і тепер, не очікуючи на те, що їм будуть подаровані інші часи.

/Files/images/2017_kvten/DSC_0606.JPG /Files/images/2017_kvten/DSC_0600.JPG /Files/images/2017_kvten/DSC_0623.JPG /Files/images/2017_kvten/DSC_0652.JPG


Всесвітній день здоров'я

Сьогодні, 7 квітня, відзначають Всесвітній день здоров'я. В Україні в різних містах з цього приводу заплановані різноманітні флешмоби та масові заходи. До свята долучився учні ліцею та педагогічні працівники, організувавши флешмоб, що присвячений виконанню фізичних вправ.

/Files/images/2017_kvten/MGsabkwMFi0.jpg


Виховуємо майбутніх патріотів

6 квітня учні ліцею відвідали навчальний центр Державної прикордонної служби України імені І. Ф. Момота.

Учні ознайомилися з експонатами Центрального музею і були вражені історією охорони кордонів нашої держави починаючи з часів Київської Русі, Козаччини, періоду громадянської війни аж до сьогодення.

Схиливши голови слухали учні про події на Сході країни, про захисників-прикордонників, які полягли з 2014 по 2016 роки.

Колектив ліцею щиро вдячний працівникам навчального центру за співпрацю у справі національно-патріотичного виховання молоді.

/Files/images/2017_kvten/IMG_0551.JPG /Files/images/2017_kvten/IMG_0567.JPG /Files/images/2017_kvten/IMG_0565.JPG


Акція "Посади дерево миру"

З метою збереження екології та природних ресурсів учні ДНЗ "Черкаський професійний автдорожній ліцей" долучилися до проведення щорічної акції "Посади дерево миру". Тісна співпраця ліцею з організацією "Роби добро" дала можливість висадити учням ліцею на території закладу дерева. Активним учасником акції був відомий в Черкасах волонтер з Канади Рон, який з задоволенням ознайомився з умовами навчання в ліцеї.

/Files/images/2017_kvten/DSC_0264.JPG /Files/images/2017_kvten/DSC_0290.JPG /Files/images/2017_kvten/DSC_0375.JPG /Files/images/2017_kvten/DSC_0397.JPG /Files/images/2017_kvten/DSC_0429.JPG /Files/images/2017_kvten/DSC_0450.JPG


Пам'ятаємо Героїв Майдану

16 лютого 2017 року з метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні був переглянутий фільм «Небесна сотня. Черкаські Герої». Разом з учнями педагогічні працівники переживали трагічні події на Майдані.

Народе мій, пишаюсь я тобою:

Моя душа – частина твого «Я».

Красою правди у святім двобою

Понад Майданом сонця лик сія…

Є нація! Хай знають всі у світі

Ми є! Народ піднявся із колін!

І переможно сонце правди світить,

Співає гордо наш Державний Гімн.

/Files/images/2017_lyutiy/DSC_0808.JPG


ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ

Учні ліцею виготовляли ялинкові прикраси з паперу, яким мають прикрасити учнівські аудиторії до свята Святого Миколая. Виготовлення сніжинок дуже цікава і захоплююча справа. до неї може залучитися кожна творча особистість.

/Files/images/2016_gruden/IMG_0226.JPG /Files/images/2016_gruden/IMG_0229.JPG


Зустріч з бійцями полку "АЗОВ"

Представники Черкаської обласної громадської організації "Цивільний корпус "АЗОВ"" провели виховний захід з учнями ліцею в ході якого продемонстрували відеоматеріали про діяльнсть корпусу "АЗОВ", підготовку молоді до служби в збройних силах України. Розповіли про участь бійців полку "АЗОВ" на сході країни. На завершення зустрічі подарували квіти з побажанням здоров'я та миру.

/Files/images/2016_listopad/DSC_0042.JPG /Files/images/2016_listopad/DSC_0044.JPG /Files/images/2016_listopad/DSC_0048.JPG


Засідання "Школи виховання"

21 листопада в ліцеї відбулося засідання "Школи виховання" в роботі яко взяли участь волонери ЧБО "Від серця до серця". Вони ознайомили з планом проведення заходів у місті. Різноманітні заходи будуть проведені в рамках акції "16 днів проти насильства" до якої залучаються учні та працівники ліцею.

"Організація роботи класного керівника з профілактики відхилень у поведінці учнів" - дана тема активно обговорювалась керівниками груп та було прийнято алгоритм спільних дій педагогічних працівників, батьків та громадських органів.

/Files/images/2016_listopad/DSC_0185.JPG /Files/images/2016_listopad/DSC_019dhgbdfg3.JPG


Вибори учнівського самоврядування

19 жовтня в ліцеї відбулися звітно-виборчі збори учнівсього самоврядування.

Бойко Євгенія - голова учнівського самоврядування, учениця 3-го курсу, відзвітувалася про проведену роботу за 2015-2016 навчальний рік. На зборах вибрано нового лідера ліцею Манукян Каріне та заступника голови Смоляра Анатолія.

Переобрані також члени навчального, громадського порядку, культурно-просвітницького, спортивно-оздоровчого, санітарно-побутового та волонтерського секторів.

Бажаємо новому складу плідної творчої роботи.

/Files/images/2016_jovten/DSC_0735.JPG /Files/images/2016_jovten/DSC_0739.JPG /Files/images/2016_jovten/DSC_0763.JPG /Files/images/2016_jovten/DSC_0777.JPG /Files/images/2016_jovten/DSC_0795.JPG /Files/images/2016_jovten/DSC_0819.JPG


Збори старостату

9 вересня відбулися збори старостату ліцею, на яких заступник директора з виховної роботи Журавель Ольга Василівна ознайомила учнів з Положенням про старост груп.

/Files/images/2016_veresen/DSC_0689.jpg /Files/images/2016_veresen/DSC_0695.jpg


ЗВІТ

про стан організації навчально-виховної роботи

у 2015-2016 навчальному році

/Files/images/2016_cherven/Безымянный.jpg /Files/images/2016_cherven/1.jpg /Files/images/2016_cherven/2.jpg


Міжнародний День захисту дітей в ліцеї

В переддень Міжнародного Дня захисту дітей в ліцеї відбулося свято, яке було проголошено ще в далекому 1949 році на Московській сесії Міжнародної демократичної федерації жінок, а в 1959 році Генеральна Асамблея ООН прийняла декларацію прав дитини.

Принцип декларації прав дитини передбачає: дитина має право на їм’я, громадянство, користуватися всіма благами соціального забезпечення, вона має бути захищена від усіх форм жорстокості та експлуатації.

Документ, який, до речі в Україні набув чинності з вересня 1991 року, наголошує, що діти повинні виховуватися в дусі взаєморозуміння, дружби між народами, миру та братерства. На підтвердження цих слів в ліцеї пройшло свято під час якого були проведені наступні конкурси:

- «Малюнок на асфальті»,

- спортивні змагання,

- музичні вітання.

А на завершення свята кухарі частували усіх учасників та гостей смачною козацькою кашею. Гостями свята були депутат міської ради Бінусов Михайло Маркович та голова мікрорайону «Лісовий» Медведенко Надія Василівна, які почастували дітей солодощами.

/Files/images/traven_2016/IMG_3209.JPG /Files/images/traven_2016/IMG_3218.JPG /Files/images/traven_2016/IMG_3267.JPG /Files/images/traven_2016/IMG_3271.JPG /Files/images/traven_2016/IMG_3274.JPG /Files/images/traven_2016/IMG_3286.JPG


Всеукраїнський конкурс фахової майстерності кравців

26 травня 2016 року Богдан Сімонов учень групи АСР-5-15 та керівники художньої самодіяльності прийняли активну участь у святковому заході присвяченому закриттю Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності кравців. Родзинкою свята були прекрасні дизайнерські колекції одягу, чарівні пісні та святковий настрій.

/Files/images/traven_2016/IMG_0068.JPG /Files/images/traven_2016/IMG_0092.JPG /Files/images/traven_2016/IMG_0097.JPG


Міжнародний день сім'ї

«Сіменні цінності» - під таким гаслом 16 травня в гуртожитку ліцею відбувся виховний захід до Міжнародного дня сім'ї. Сім'я була і залишається хранителькою людських цінностей.

Ці високі якості закладаються саме в сім´ї, де дитина отримує перші уроки любові до батька, матері, до своєї Батьківщини. У сім´ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги, адже саме родина є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій.

Кожен учень ділився своїми родинними традиціями. Звучали прислів'я та приказки, вірші та пісні.

/Files/images/traven_2016/P1150488.JPG /Files/images/traven_2016/P1150489.JPG /Files/images/traven_2016/P1150493.JPG


Концерт до Дня перемоги

Пам'ять... Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом.

Минають роки, відлітають у вічність. Минуло стільки років, відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на нашу землю мир: довгоочікуванний, вистражданий, оплачений найвищою ціною людського життя. Все далі відходять грізні і важкі роки Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам'ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя. Кожен із нас поділяє думку, втілену в словах: "Ніхто не забутий, ніщо не забуте".

Учні ліцею хвилиною мовчання вшанували тих хто не повернувся з цієї війни. Вони знайшли спожиток не тільки на українській землі...

Чиї б серця забуть могли

Тих, у тяжку годину,

У різних битвах полягли

За нашу рідну Батьківщину.

Без миру немає майбутнього. Всі ми віримо, що скоро на нашу благословенну землю прийде мир. Ми всі за спокій, радість, мир на нашій рідній землі, у нашій вільній Україні.

/Files/images/traven_2016/IMG_2903.JPG /Files/images/traven_2016/IMG_2908.JPG /Files/images/traven_2016/IMG_2912.JPG /Files/images/traven_2016/IMG_2913.JPG /Files/images/traven_2016/IMG_2916.JPG


Відзначення Дня пам'яті та примирення

В ДНЗ "ЧПАЛ" з 4 по 6 травня в ліцеї були проведені заходи з приводу Дня пам'яті та примирення.

В бібліотеці ліцею організована виставка художньої, документальної та публіцистичної літератури, свідчень боротьби проти нацизму, увічнення пам'яті про героїв та жертв війни, воєнних злочинів, департацій та інше.

Протягом тижня в музеї ліцею пройшли уроки-мужності, уроки-пам'яті, під час яких викладач історії Мишанський Д. О. розповідав про бойовий шлях 8-ї Гвардійської бомбардувальної авіодивізії, яка визволяла наше місто Черкаси від фашитської навали.

Учні із захопленням слухали історію бойового шляху двічі Героя Радянького союзу генерал-майора Полбіна І. С. бюст якого знаходиться у музеї ліцею.

/Files/images/traven_2016/IMG_2894.JPG /Files/images/traven_2016/IMG_2893.JPG


30-річчя Чорнобильської трагедії

25 квітня 2016 року в ліцеї відбувся урок пам'яті "Тривожні звони Чорнобиля".

Чорнобиль гіркий полин

На серце ліг незримо й тяжко,

І пливе над землею дзвін

із тихим стогоном протяжно.

Учнівський та педагогічний колектив ліцею хвилиною мовчання вшанували героїв нашої Батьківщини, які ціною свого життя захищали світ від найстрашнішої катастрофи 20-го століття - аварії на Чорнобильській АЕС.

30 років пройшло з тих пір, 30 років смертоносна пилюка з ядерної печі покриває білі хати, поля і ліси. 30 років цвітом скорботи і суму зацвітають Чорнобильські сади.

26 квітня запрошуємо всіх покласти квіти до пам'ятника жертвам Чорнобильської трагедії.

/Files/images/kvten_2016/IMG_2755.JPG /Files/images/kvten_2016/IMG_2757.JPG /Files/images/kvten_2016/IMG_2758.JPG


Участь у регіональному огляді-конкурсі дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини»

25 березня учні ліцею взяли участь регіональному фестивалі- конкурсі «Мистецький дивокрай Черкащини». Шанувальники поетичного слова Каріне Манукян та Денис Шиш дикламували поєзію Надії Красоткіної «Життя» та «Живімо дружно».

22 березня 2016 року учасники художньої самодіяльності ліцею прийняли участь у регіональному огляді-конкурсі дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини».
В програмі виступу прозвучали пісні «Світку мій високий» та «Моя країна» у виконанні Богдана Сімонова, Антона Мізіна, Каріни Марченко та Аліни Демерлій.


День відкритих дверей

10 березня 2016 року наш ліцей гостинно запросив на День відкритих дверей учнів шкіл міста та області. В рамках заходу пройшов виступ агітбригади та святковий концерт для гостей та майбутніх абітурієнтів.


"Жінка -восьме диво світу"

5 березня 2016 року в ліцеї відбувся святковий концерт до 8 березня "Жінка - восьме диво світу", на якому були присутні учні, викладачі та батьки. Прозвучали пісні про маму, кохання та весну.


"Боротьба не за щастя вже навіть іде -
за життя!"

З метою формування патріотичних почуттів, національної гідності та свідомості в учнівської молоді, 19 лютого 2016 року в ліцеї відбувся урочистий захід «Боротьба не за щастя вже навіть іде - за життя!», присвячений пам'яті героїв Небесної сотні та вшануванню воїнів АТО.


Відкрите засідання методичної комісії класних керівників

17 лютого відбувся психологічний консиліум класних керівників на тему: "Гармонійний розвиток особистості, її життєвих компетенцій та загальнолюдських цінностей". Розглядались такі питання:

1. Порівняльна психолого-педагогічна характеристика учнів І курсу. Деряженко І.П.

2. Аналіз групи ризику, зняття та постановка на внутрішньо - ліцейний облік учнів схильних до правопорушень. Деряженко І.П.

3. Ознайомлення з наказом “Про дотримання загальних правил поведінки та зовнішній вигляд учнів”. Журавель О.В.

4. «Психологічні аспекти формування соціальної адекватності та життєвої компетентності учнів”. Кикоть В.П.

5. Система соціалізації на шляху до інформаційного суспільства. Деряженко І.П.


Засідання методичної комісії класних керівників

23.02.2015р. відбулося відкрите засідання методичної комісії класних керівників, мета якого була «Удосконалення родинного виховання та прищеплення любові і поваги до родинних цінностей».

Відповідно до означеної теми свій виступ підготувала соціальний педагог Деряженко Ірина Павлівна «Здоровий родинний мікроклімат і його вплив на формування особистості учня».

З методичною розробкою на тему: «Родинно-сімейне виховання як гарант становлення гаромонійно розвиненої особистості» виступила вихователь гуртожитку Бобрик Л.А.

Про співпрацю з батьками у вирішенні конфліктів та подоланні відхилень поділилася досвідом і голова методичної комісії Кикоть Валентина Пантелеймонівна.

Класний керівник групи АСР-8-12 Барабаш Ігор Валентинович розповів про проведення групових батьківських зборів. Це дасть можливість посилити роботу з батьками у вихованні дітей.


День Соборності України

22 січня 2016 року в ліцеї відбувся святковий захід до Дня Соборності України «Аби ти щаслива була, Україно, моя Батьківщино!».

/Files/images/schen_2016/SAM_8962.JPG /Files/images/schen_2016/DSCN6129.JPG /Files/images/schen_2016/DSCN6141.JPG


Кiлькiсть переглядiв: 1053

Коментарi

  • Адмін

    2013-10-11 12:52:16

    Всі гуртки - безкоштовні!...

  • Дмитро

    2012-09-03 16:04:15

    Гуртки платні?...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.