Правовий всеобуч

Організатор:
Лавріненко Т.М.
Дата початку:
28.01
Дата завершення:
28.01
Час початку:
16:00
Час завершення:
16:45
Місце проведення заходу:
ДНЗ "Черкаський професійний автодорожній ліцей"
Опис:

Адміністрацією ДНЗ «Черкаський професійний автодорожній ліцей» спільно з методистом ЧОНМЦ ПТО Корпань Т.Г. та викладачем правознавства Лавріненко Т.М. 28 січня 2015 року з метою підвищення рівня обізнаності педагогічних працівників провели правовий всеобуч, під час якого працівники ліцею змогли отримати компетентні консультації від заступника директора Департаменту соціального захисту населення - начальника управління соціального захисту населення постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та інвалідів Могилея С.В. з питань основних заходів Уряду щодо соціальної підтримки сімей при оплаті житлово-комунальних послуг.

Головні спеціалісти відділу реєстрації та правової роботи Головного управління юстиції Черкаської області Черненко О.Г та Захарчук Н.В. ознайомили з окремими законодавчими та нормативно-правовими актами, що набрали чинності з 01.01.2015 року та надали консультації щодо прав одинокої матері на підвищену податкову соціальну пільгу; податкової соціальної пільги для багатодітних батьків; юридичних особливостей виплати надбавки за високі досягнення у праці в разі оголошення догани.

/Files/images/pravova_osvta/76GEM5si9F0.jpg /Files/images/pravova_osvta/9LlVXwo0kyw.jpg /Files/images/pravova_osvta/aRyL6K6bnnc.jpg