Учитель року 2017-2018

Бакал Олег Віталійович працює в ДНЗ «Черкаський професійний автодорожній ліцей» з 2008 року. Педагогічний стаж роботи - 9 років.

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.


/Files/images/2017_jovten/Фото.jpg

Сердюченко Ніна Михайлівна працює
в ДНЗ «Черкаський професійний автодорожній ліцей» з 2003 року. Педагогічний стаж роботи - 14 років.

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.

Ніна Михайлівна за час роботи зарекомендувала себе досвідченим, грамотним та ініціативним фахівцем. Володіє високим рівнем професійних знань. Посадові обов’язки виконує на високому рівні, творчо застосовуючи в роботі свої знання та навички.

Викладач велику увагу приділяє самостійній роботі учнів, роботі з проектними технологіями навчання, що розвивають логічне мислення учнів, використовує індивідуальні, професійно-спрямовані завдання, які зацікавлюють у вивченні предметів. Постійний творчий пошук дозволяє впроваджувати новітні досягнення науки в процес виховання і навчання.

Особистим прикладом утверджує повагу до принципів загальнолюдської моралі: справедливості та гуманізму, доброти, працелюбства. Додержується педагогічної етики, поважає гідність дитини і людини. Постійно підвищує свій професійний рівень і педагогічну майстерність.

Викладач намагається знайти контакт з кожним учнем, використовуючи нестандартні форми і методи виховної роботи. Спостереження, анкетування, які проводить викладач, дають можливість встановлювати рівень розвитку особистості, співпрацювати з учнями.

Доброзичлива, порядна, чуйна до людських проблем, виховує в учнів любов до навколишнього світу та повагу до людини. Чуйна, принципова, має високий рівень загальної і педагогічної культури, відмінні професійні уміння, любов до своєї спеціальності та педагогічної праці.

Кiлькiсть переглядiв: 549

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.