Професія: "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів"

Автослюсар - спеціаліст, який готує машину в дорогу. В автомобільному транспорті професія слюсаря з ремонту автомобілів - це професія №2 після водія, якість і результат роботи якого багато в чому залежить від справності автомобіля.

Щоб автомашина запрацювала, її потрібно зібрати, налагодити, від­регулювати і випробувати, у процесі експлуатації - обслуговувати і ремонтувати. Все це - справа слюсаря з ремонту автомобілів. Чим складніша машина, тим вища кваліфікація слюсаря, і якими б не були досконалими інстру­менти, завжди буде потрібна людина з "розумними" руками. Тому потреба у спеціалістах з ремонту автомобілів буде постійною і, оволодівши цією професією, можна легко працевлаштуватися на різних автопідпрємствах, фірмах автосервісу, автокомбінатах, автопарках, "шляхових допомогах", навіть відкрити свою справу.

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.

Професія: "Машиніст дорожньо-будівельних машин"

Керує дорожньо-будівельною машиною під час будівництва та ремонту автомобільних доріг. Монтує, регулює устаткування, встановлене на машину згідно з інструкцією щодо експлуатації, забезпечує безперебійну його роботу. Здійснює візуальний огляд робочої ділянки або дорожнього покриття, що підлягає ремонту, та установлює технологічну послідовність виконання робіт залежно від їх обсягів та пори року. Забезпечує безпечні умови руху транспорту та безпеку робітників. Контролює правильність кріплення робочих органів машини, якою керує. Контролює роботу устаткування, агрегатів, приладів машини з використанням контрольно-вимірювальних приладів, пристроїв та інструменту. Перевіряє технічний стан машини, виконує її підготовку до роботи. Розбирає та виконує підготовку до ремонту вузлів та агрегатів. Замінює спрацьовані частини та деталі. Виконує слюсарне оброблення вузлів та деталей з використанням універсальних пристроїв, а також повне відновлення та зміцнення спрацьованих деталей. Ремонтує, складає, випробує, регулює та здає в експлуатацію вузли, агрегати. Виконує слюсарні та електрослюсарні роботи з поточного ремонту машини. Бере участь у виконанні щозмінного обслуговування машини та у її плановому запобіжному ремонті. Забезпечує безпечні умови роботи машини та дорожнього руху.

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.

Професія "Адміністратор"

Здійснює роботу з обслуговування відвідувачів, створює для них комфортні умови. Забезпечує контроль за збереженням матеріальних цінностей. Вживає заходи по запобіганню та ліквідації конфліктних ситуацій. Розглядає претензії, пов'язані з незадовільним обслуговуванням відвідувачів, проводить необхідні організаційно-технічні заходи. Здійснює контроль за відповідним оформленням приміщень, стежить за розміщенням, оновленням і станом реклами усередині приміщення і на будівлі. Забезпечує чистоту і порядок в приміщенні і на прилеглій до нього або будівлі території. Контролює дотримання підлеглими працівниками трудової та виробничої дисципліни, правил і норм охорони праці, вимог виробничої санітарії та гігієни. Інформує керівництво про недоліки в обслуговуванні відвідувачів, про заходи, які приймаються щодо їх ліквідації. Забезпечує виконання працівниками вказівок керівництва підприємства, установи, організації.

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.

Кiлькiсть переглядiв: 2119

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.