Засідання учнівського самоврядування ліцею
08.11.23 р. відбулося засідання учнівського самоврядування ліцею під час якого розглядались питання підготовки та участі у просвітницькому заході «ДНЗ «Черкаський ПАЛ»-осередок вільний від насильства». Учнівські групи візьмуть участь у показі майстер-клас з водіння легкового та вантажного автомобіля, землерийно-будівельних машин. Проведуть майстер-клас по ремонту та діагностиці автомобіля, покажуть свої знання з правил дорожнього руху. Здобувачі освіти активно допомагають у підготовці до заходу.
Учнівське самоврядування в ДНЗ «Черкаський професійний автодорожній ліцей»
Голова учнівського самоврядування - Гаркуша Сергій (СВМ-9-22)
Заступник голови учнівського самоврядування - Вєтров Денис (АСР-3-23)
Секретар - Захарчук Маргарита (АСТН-16-23)
Навчальний сектор:
1.Кузьмич Матвій
2. Шендрик Вадим
3. Сириця Костянтин
4. Левчук Назар
5. Руденко В'ячеслав
6. Мазур Сергій
7. Онищенко Кирило
Сектор громадського порядку:
1. Нікольський Артем
2. Ляшенко Ярослав
3. Гончар Олександр
4. Царенко Ростислав
5. Курілех Тимофій
6. Тимченко Олексій
7. Сліпченко Ярослав
Культурно-просвітницький центр:
1. Гончарук Микола
2. Ревуцький Назар
3. Михальський Ігор
4. Рябошапка Богдан
5. Коваленко Антон
6. Жиров Гліб
7. Щербина Станіслав
Спортивно-оздоровчий сектор:
1. Пономаренко Ілля
2. Хімей Артур
3. Клименко Євгеній
4. Бардагов Максим
5. Маляренко Вадим
6. Туренко Владислав
7. Тарусов Ілля
8. Гречко Владислав
Волонтерський сектор:
1. Новіков Давид
2. Тарасов Максим
3. Чорномазов Роман
4. Захарчук Маргарита
5. Петров Артем
6. Бажин Данило
7. Клименко Євген
Соціально-побутовий сектор:
1. Шибко Назар
2. Варяниця Володимир
3. Блажко Ілля
4. Бажин Дмитро
5. Ковтун Богдан
6. Ткачук Микола
7. Сирота Владислав
Час виборів учнівського самоврядування
7 жовтня 2021 року учнівська громада ліцею прийняла участь у виборах голови учнівського самоврядування ліцею та членів самоврядування за секторами : навчального, громадського порядку, культурно - просвітницького, спортивно - оздоровчого, санітарно – побутового та волонтерського.
Одноголосно головою учнівського самоврядування ліцею був обраний учень І курсу Ляшенко Ярослав.
Побажаємо вибраним учням творчої наснаги у вирішенні поставлених завдань.
Учнівське самоврядування
Голова учнівського самоврядування - Мішіна Світлана (група ОПЗ-9-19)
Заступниця голови учнівського самоврядування -
Мартиненко Олена (група ОПЗ-9-19)
Секретар - Квітка Ангеліна (група ОПС-11-20)
Навчальний сектор:
1. Булдей Захар (група СВМ-1-20)
2. Ануфрієв Денис (група АСР-2-20)
3. Волчко Янек (група АСР-5-18)
4. Овчаренко Данило (група АСР-10-19)
5. Родіонова Ангеліна (група ОПС-11-20)
6. Вовк Артур (група МДТН-16-19)
Сектор громадського порядку:
1. Макодзеба Максим (група СВМ-1-20)
2. Падалка Ростислав (група СВМ-2-20)
3. Клименко Максим (група ШБМ-4-18)
4. Миколенко Ярослав (група АСР-5-18)
5. Андрєєв Сергій (група ОПЗ-9-19)
6. Стещенко Назарій (група АСР-12-19)
Культурно-просвітницький центр:
1. Горобець Євгеній (група ШБМ-7-19)
2. Коропчук Артур (група АСР-10-19)
3. Сухар Максим (група АСР-2-20)
4. Ламбер Владислав (група АСТН-15-20)
5. Квітка Ангеліна (група ОПС-11-20)
6. Мартиненко Олена (група ОПЗ-9-19)
7. Шептенко Олена (група МДТН-17-20)
8. Коваленко Вадим (група МДТН-16-19)
Спортивно-оздоровчий сектор:
1. Новіцький Ілля (група ШБМ-4-18)
2. Бабак Олександр (група АСР-3-20)
3. Сухар Оксана (група ОПЗ-9-19)
4. Кармазін Артем (група АСР-2-20)
5. Демура Максим (група АСР-12-19)
6. Скрипак Віталій (група СВМ-1-20)
7. Залюбовський Євгеній (група СВМТН-20-20)
Волонтерський сектор:
1. Лісовський Антон (група АСР-8-18)
2. Пашкін Станіслав (група АСР-10-19)
3. Майер Артем (група АСР-12-19)
4. Рудас Олександр (група ОПЗ-9-19)
5. Юрчук Вадим (група ШБМТН-18-19)
6. Гордієнко Віталій (група АСТН-15-20)
7. Чернишев Артем (група МДТН-17-20)
Соціально-побутовий сектор:
1. Чуб Владислав (група ШБМ-7-19)
2. Десятник Вадим (група АСР-10-19)
3. Бреус Степан (група АСР-3-20)
4. Ганнич Маргарита (група ОПС-11-20)
5. Щепак В'ячеслав (група АСТН-15-20)
6. Дробот Данило (група МДТН-16-19)
7. Ющенко Назар (група ШБМТН-18-19)
Засідання ради учнівського самоврядування
8 лютого 2021 року відбулось засідання старостату, на якому були розгялнуті такі питання:
1. Контроль за відвідуванням уроків здобувачами освіти.
2. Підготовка та участь у фестивалі патріотичної пісні "Пам'ять єднає покоління".
3. Участь у проведенні операції "Урок" - перевірка, ведення конспектів здобувачами освіти.
Звітно-виборні збори учнівського самоврядування
16 жовтня відбулися звітно-виборні збори учнівського самоврядування. Мішина Світлана звітувалась про роботу учнівського самоврядування за 2019-2020 навчальний рік.
Учні ліцею на 2020-2021 рік залишили головою самоврядування Мішину Світлану та заступником - Мартиненко Олену.
Вибори пройшли і в сектори: навчальний, громадсього порядку, культурно-просвітницький, спортивно-оздоровчий, санітарно-побутовий.
Бажаємо учням плідної роботи!
Коментарi